Dunin - mozaika, płytki

Szukając odpowiednich produktów dekoracyjnych do wykończenia wnętrza, trudno nie natknąć się na propozycje firmy Dunin, a w szczególności płytki i mozaiki. Dunin produkuje elementy aranżacyjne służące do zdobienia podłóg i ścian w łazienkach i kuchniach, ale także do wykańczania powierzchni i wnęk. Mozaiki Dunin, podobnie jak płytki, są bardzo stylowe i architekci chętnie wykorzystują je w swoich projektach. Czemu zawdzięczają swój sukces? To proste - są niesamowicie trwałe, efektowne i dostępne w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy Dunin znajdziemy płytki i mozaiki wykonane z różnych materiałów, między innymi z kamienia, szkła, drewna czy metalu - szeroki wybór wzorów, faktur i tworzyw sprawia, że każdy ma szansę znaleźć takie elementy wykończeniowe, jakich potrzebuje do swojej aranżacji.
Mozaiki Dunin

Dunin - płytki i mozaiki do wykończenia wnętrz

Producent elementów dekoracyjnych Dunin proponuje szeroki wybór mozaik i płytek, które charakteryzują się zróżnicowanym designem - właśnie dlatego odpowiedni wzór może znaleźć zarówno minimalista, jak i wielbiciel efektownych wykończeń. Mozaiki i płytki wykonane z surowych materiałów, takich jak metal czy kamień, odnajdą się w aranżacjach w stylu industrialnych lub nowoczesnym. Mozaiki Dunin wykonane z drewna lub kolorowego szkła mogą z kolei ocieplić pomieszczenie utrzymane w stylu boho czy rustykalnym. Dodatkowym atutem produktów Dunin jest szeroka paleta barw, która umożliwia dopasowanie konkretnego elementu do innych obiektów w pomieszczeniu. Płytki i mozaiki Dunin mogą przyjmować proste formy lub fantazyjne kształty, jednak bez względu na ich walory wizualne, wszystkie płytki Dunin są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, co zapewnia im długą żywotność i atrakcyjne wygląd przez wiele lat. Duże zróżnicowanie produktów sprawia, że każde wnętrze może zyskać swój unikatowy, ekskluzywny charakter za sprawą tak efektownego wykończenia. Opinie projektantów potwierdzają, że mozaiki i płytki Dunin sprawdzają się jako wykończenie powierzchni zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Duża odporność płytek na wodę, wilgoć, zmiany temperatury czy uszkodzenia mechaniczne powodują, że są to jedne z najbardziej solidnych produktów tego typu na rynku.

Mozaiki Dunin - zróżnicowany design

Firma Dunin proponuje tak szeroką gamę produktów, że z łatwością wybierzemy taką mozaikę, która dopełni naszą aranżację, niezależnie od stylu wnętrzarskiego. Połyskliwe mozaiki i eleganckie płytki coraz częściej zastępują tradycyjne kafle i odpowiadają za znacznie ciekawszy efekt końcowy naszej aranżacji. Wszystkie mozaiki i płytki Dunin zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego mogą zdobić pomieszczenia przez wiele lat, wciąż prezentując się w zadowalający sposób. Producent oferuje bardzo atrakcyjne ceny płytek ze swojej oferty. Wiele stylowych wzorów i kolorów mozaik i płytek znajdziesz w sklepie internetowym efekciarnia.pl